آهسته ایران سیاسی ایرانی انتخابات ایرانیان

آهسته: ایران سیاسی ایرانی انتخابات ایرانیان دولت روحانی انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ناگفته‌هایی راجع به زخمی که مثل خوره به روز فوتبال ملی این روزها افتاده

انتقادها از تیم ملی و بازی‌های دوستانه همچنان ادامه دارد و این بار ماجرا بازی با لیتوانی است! 

ناگفته‌هایی راجع به زخمی که مثل خوره به روز فوتبال ملی این روزها افتاده

ناگفته هایی راجع به زخمی که مثل خوره به روز فوتبال ملی این روزها افتاده

عبارات مهم : انتقاد

انتقادها از تیم ملی و بازی های دوستانه همچنان ادامه دارد و این بار ماجرا بازی با لیتوانی است!

آخرین بهانه جهت انتقاد از برنامه بازی های دوستانه تیم ملی بازی آخر تیم با لیتوانی است که سه یا 4 روز قبل از بازی با مراکش در اردوی تمرینی تیم ملی در کمپ لوکوموتیو مسکو برگزار می شود. مسابقه ای که گفته شده است با تیم 147 دنیا است و امشب 4 گل از گرجستان خورده است.

مسابقه ای که سه یا 4 روز قبل از بازی اول فقط جهت ایجاد انگیزه و در شرایط بازی نگه داشتن فرزند های تیم برنامه ریزی شده است هست، اینگونه با انتقاد روبرو شده است چون حالا سوژه گیر دادن به یک ایجنت و یک شرکت فرانسوی است که کی روش هم سفت و سخت از آنها حمایت می کند.

ناگفته‌هایی راجع به زخمی که مثل خوره به روز فوتبال ملی این روزها افتاده

ماجرا این است که بسیاری از روزنامه نگاران شاخص ورزشی کشور عزیزمان ایران به رفتارهای اخیر کی روش انتقاد دارند. اتفاقات رخ داده راجع به گزینش سیرالئون را فاجعه می دانند و زیاد از آن به اینکه کی روش با خود یک ایجنت را به کنفرانس مطبوعاتی برده هست، ایراد جدی می گیرند.

این انتقادها البته با استدلال از سوی خیلی از آنها مطرح می شود. برایش یک سری سند می آورند. شاید نوع گزینش بازی با سیرالئون مورد انتقاد است نه خود بازی و کیفیتش که از نظر سرمربی تیم خواسته شده است و باید به این خواسته احترام گذاشت.

انتقادها از تیم ملی و بازی‌های دوستانه همچنان ادامه دارد و این بار ماجرا بازی با لیتوانی است! 

مشکل ولی جایی است که بسیاری از این انتقادها از سوی افرادی مطرح می شود که خودشان در کنارشان از این افراد زیاد دارند. هربار که در تیم ملی بوده اند، منصورها و رضاها و اسامی دیگری که همه خوب به یاد دارید کنارشان بوده اند جهت همین کارها ولی امروز انتقاد می کنند از اتفاقی که انگار بار اول است رخ داده. از دوره ایویچ گرفته تا بلاژویچ و بعدی ها تا مربیان شاخص وطنی پر بوده از این موارد و از آنهایی که جهت این کارها آدم هایی خاص داشتند تا آنهایی که جهت کلوب های ارزش اقوام ارزش بازیکن بنجل خارجی می آورده اند!

حالا کی روش هم شخصی را 4 سال است کنارش قرار داده با آی دی کارت رسمی و خیلی مشخص تر از همه موارد بی اتیکت قبلی.

حالا ابهام هایی به قراردادی که به نظر می رسد حرفه ای میان این فرد و فدراسیون بسته شده، گرفته شده است و اسناد و ادعاهایی مطرح شده است است و این ادعاها مبنایی شده است جهت کوبیدن تیم ملی. شاید راحت ترین راه بررسی سریع و بی اغماض ماجرا و اعلام نتیجه اش باشد. یادمان نرود که البته این کار هم خیلی راحت نیست. ما راجع به فوتبالی حرف می زنیم که قهرمان پاکدستی اش ، که مدام می گوید من فقط خوب هستم و از من بهتر نیست، چندی قبل در مصاحبه ای گفته بود: «آن سال ها لای گزهای داوران، سکه بود. من خواستم شان، گفتم یکبار دیگر تکرار شود، برخورد می کنم! بعد هم پرونده را بستیم و صدایش را در نیاوردیم.» اعترافی که خودش طبق قوانین فوتبال جهت محرومیت ابدی آن فرد و همه آنهایی که اسم ارزش در آن مصاحبه به میان آمده کافی هست. چون واکنش‌ها مصداق رشوه به قصد ایجاد تبانی هست.

ناگفته‌هایی راجع به زخمی که مثل خوره به روز فوتبال ملی این روزها افتاده

همچنین فیفا اصرار دارد کسی که تبانی را ببیند و افشا نکند، خودش جرمی معادل جرم مهم مرتکب شده است است! جالب تر اینکه آن سوی آن اعتراف تلخ حالا در این فوتبال تصمیم سازی می کنند. کسی آن ادعا را پی نگرفته و حالا آن افراد باید حافظ فوتبال باشند در برابر ناپاکی ها!

برای همین است که خیلی قاطع نمی گویند این ابهام های اطراف تیم ملی را بررسی کرده اند نتیجه اش به عنوان نمونه اثبات بی گناهی یا گناهکاری آن فرد متهم بوده هست. استخوانی را لای زخم گذاشته اند مانده و دارد به فوتبال مان لطمه می زند.

انتقادها از تیم ملی و بازی‌های دوستانه همچنان ادامه دارد و این بار ماجرا بازی با لیتوانی است! 

شاید در این شرایط عالی ترین تصویر العمل به این اتفاقات همانی باشد که پژمان راهبر سردبیر ورزش 3 توئیت کرده است: «انتقاد جهت بهتر شدن شرایط حق روزنامه نگاران هست. این ولی معنایش عدم اعتماد به توانایی فنی کی روش نیست و این انتقادها مطرح می شوند جهت اصلاح ضعف ها یا کمبودها.»

خبرآنلاین

ناگفته‌هایی راجع به زخمی که مثل خوره به روز فوتبال ملی این روزها افتاده

واژه های کلیدی: انتقاد | فوتبال | فوتبالی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs