آهسته ایران سیاسی ایرانی انتخابات ایرانیان

آهسته: ایران سیاسی ایرانی انتخابات ایرانیان دولت روحانی انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار اجتماعی با جداسازی منابع درمان تامین اجتماعی موافق نبودم/ تضمین می‌دهم که پول کارگران ب

 وزیر تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی راجع به بند «و» تبصره هفت لایحه بودجه مبنی بر جداسازی منابع درمان تامین اجتماعی گفت: با جداسازی منابع درمان تأمین درمان اج

با جداسازی منابع درمان تامین اجتماعی موافق نبودم/ تضمین می‌دهم که پول کارگران ب

علی ربیعی: با جداسازی منابع درمان تامین اجتماعی موافق نبودم/تضمین می دهم که پول کارگران به تامین اجتماعی بازگردد

عبارات مهم : منابع

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی راجع به بند «و» تبصره هفت لایحه بودجه مبنی بر جداسازی منابع درمان تامین اجتماعی گفت: با جداسازی منابع درمان تأمین درمان اجتماعی با این شکل موافق نبودم ولی این جداسازی ابلاغیه مجلس است نه نامه مدیر جمهور.

علی ربیعی راجع به نامه مدیر جمهور جهت اجرای بند «و» تبصره هفت لایحه بودجه مبنی بر جداسازی منابع درمان تامین اجتماعی و اعتراض کارگران به آن و در پاسخ به این پرسش که آیا این نامه قابل اجراست و نیز اینکه آیا راهی جهت ابطال بند «و» و نامه مدیر جمهور وجود دارد و وزارت کار می تواند در جهت حفظ استقلال تامین اجتماعی قدمی بردارد یا خیر، به خبرنگار ایلنا گفت: این مصوبه مجلس است که اینک ابلاغ شده است نه نامه مدیر جمهور،. البته کارگران حق دارند که با آن مخالفت کنند جهت اینکه آنها دلواپس منابع خودشان هستند و می خواهند منابع ارزش به درمان خودشان بازگردد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: ما تضمین می دهیم که این پول از خزانه قطعا به درمان بازمی گردد.

با جداسازی منابع درمان تامین اجتماعی موافق نبودم/ تضمین می‌دهم که پول کارگران ب

وی در پاسخ به این پرسش که آیا با مجلس درخصوص ابطال این مصوبه مشورت داشته اید یا خیر، گفت: من وزیر دولت هستم و اجازه بدهید موضع نگیریم، این کار به خاطر شفافیت انجام شده است ولی یقین دارم که مجموعه دولت نمی گذارد این پول به جز تأمین اجتماعی در جای دیگری هزینه شود.

ربیعی ادامه داد: ما هر سال بیش از نُه بیست و هفتم هزینه کرده ایم. در گزارش هایی که به وزیر اقتصاد و دیگر جاها ارائه کرده ایم هم همواره نشان داده ایم که بیش از نُه بیست و هفتم هزینه کرده ایم.

 وزیر تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی راجع به بند «و» تبصره هفت لایحه بودجه مبنی بر جداسازی منابع درمان تامین اجتماعی گفت: با جداسازی منابع درمان تأمین درمان اج

ربیعی خاطرنشان کرد: من تلاش خود را خواهم کرد که این پول به جز درمان کارگران و بازنشستگان در جای دیگری هزینه نشود گرچه خود من با جداسازی منابع درمانی تامین اجتماعی و واریز پول به این شکل موافق نبودم.

واژه های کلیدی: منابع | درمانی | کارگران | علی ربیعی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs